Top 10 Tastatur mit Ziffernblock – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rii

#ad

PC klávesnice USB, Windows, Rii Kabelová klávesnice, Business Slim klávesnice s kabelem pro počítač, notebook, QWERTZ německé rozložení – černá, MacOS, Mac

#ad
Rii #ad - Jednoduché usb připojení plug and play – není nutný žádný software. Funguje s desktopy, notebooky a počítači pod windows 98 / 7/8/10 / XP / Vista, 5*14, 45 kg. Usb kabel: 1, 0, Mac OS. Usb klávesnice s odtokovými otvory odolává náhodnému rozlití a pádům. Neponořujte klávesnici do kapaliny.

105 kláves wired klávesnice usbkomfortní klávesnice, plná velikost f tlačítek a číselný blok. Zjednodušte používání vašeho počítače a soustřeďte se na daný úkol. Velikost výrobku: 44, 5*2 cm, 5 m. Trvanlivé a odolné proti stříkající vodě robustní abs klávesové krytky se snadno čitelnými, zářivě bílými znaky zajišťují až 10 000 000krát více úhozů tlačítek bez opotřebení. Ideální pro každodenní potřeby, standardní rozložení klávesnice, doma nebo v kanceláři. Jednoduše zapojte usb kabel a pc klávesnice je připravena k použití.

Ergonomický design krátký design kláves vám nabízí neuvěřitelně dobrou zpětnou vazbu a pohodlný střih. Usb klávesnice vám umožní efektivní psaní během práce nebo her. Upozornění: usb klávesnice je chráněna proti stříkající vodě, silnými, ale není vodotěsná. 12 multimediálních zkratek klávesy fn+f1~f12 umožňují snadný a rychlý přístup k médiím, úvodní stránka, e-mail, další titul, přehrávání/pauza, ztlumení, zastavení, hlasitosti +/-, předchozí titul, můj počítač, oblíbené.
ZnačkaRii #ad
VýrobceRii #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost1.19
Šířka5.71
Číslo díluRii
ModelkaRii

2. Perixx

#ad

Perixx Periboard-220 Kompaktní klávesnice s USB rozbočovačem – 2 USB rozbočovače – s číselnou klávesnicí – německé rozložení

#ad
Perixx #ad - Usb konektor – 1, 50 m dlouhý kabel – 398 × 145 × 30 mm. S číselnou klávesnicí, hluboce osazenými klávesami a rámečkem klavírního.

Systémové požadavky: windows 7, 10 Klávesnice se 2 zabudovanými usb rozbočovači pro připojení sluchátek, myši, USB flash disku atd. Bez loga značky lze klávesnici perfektně použít v projektech, díky Plug and Play není nutná instalace ovladačů. Rozsah dodávky: 1x periboard-220, 8, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. 9 multimediálních tlačítek, které lze snadno ovládat pomocí Fn+ příslušného tlačítka.
ZnačkaPerixx #ad
VýrobcePerixx #ad
Výška1.18
Délka59.06
Hmotnost1.1
Šířka15.67
Číslo dílu11503
Modelka11503
Záruka1

3. QCen

#ad

2,4 GHz, ergonomická bezdrátová klávesnice s myší, bezdrátová klávesnice s číselnou klávesnicí, Bezdrátová klávesnice a myš, pro Windows/PC/laptop/počítače –, tichá myš 1600DIP, dlouhá výdrž baterie

#ad
QCen #ad - Stabilní spojení, plug and play technologie 2, 4 ghz nabízí automatické rozpoznání frekvence a stabilní signál, plug and play, dosah připojení až 10 m bez latence. Výdrž klávesnice v pohotovostním režimu až 12 měsíců! snížený šum, ale je o 90 % tišší než běžné klávesnice, takže si nemusíte dělat starosti, klávesnice není super tichá, více zaostření Myš je velmi tichá, že rušíte ostatní.

Upozornění: bezdrátová klávesnice a myš sdílejí USB přijímač. Ergonomie, menší únava obloukový design myši se přizpůsobí dlani a klávesnice má úhel sklonu 8°, čímž lze při dlouhodobém používání snížit pocit únavy. Komfortní a plynulé psaní díky kratšímu rozestupu tlačítek je psaní rychlejší a plynulejší a standardní německé rozložení QWERTZ se 105 tlačítky odpovídá vašim zvyklostem používání.

Klávesové kombinace, pohodlné a rychlé 12 multimediálních klávesových kombinací má rychlý přístup k programům a kontrolka může zobrazovat stav tlačítka zámku klávesnice a další stavy, což je velmi praktické. Spora energie, prodloužení životnosti baterie po 10 minutách volnoběhu se klávesnice a myš dostanou do klidového stavu a lze je probudit stisknutím nebo dvojitým kliknutím libovolného tlačítka.
ZnačkaQCen #ad
Výška0.71
Délka16.93
Šířka4.92
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

4. seenda

#ad

2,4G USB klávesnice kompatibilní s PC, tichá bezdrátová klávesnice s numerickou klávesnicí, rozložení qwertz, laptopem a Android TV, seenda Bezdrátová klávesnice, vesmírně šedá

#ad
seenda #ad - Tato bezdrátová klávesnice je perfektním kancelářským partnerem pro zaměstnance. Energeticky úsporný: pc klávesnice potřebuje pouze dvě aaa baterie nejsou součástí dodávky. Vstup bez námahy: pohodlná a tichá tlačítka.

Praktický blok číslic: s číselnou klávesnicí můžete rychle zadávat data, pokud potřebujete zadat mnoho dat. Vrátíme vám peníze nebo zašleme novou náhradní klávesnici. Bezdrátový dosah až 10 m zajišťuje nepřetržité používání. Upozornění: multimediální klávesy na této plnohodnotné klávesnici nejsou plně kompatibilní se systémy MacOS. Vyjměte bezdrátovou klávesnici z balení, Plug and Play. 24 mĚsÍcŮ zÁruka: pokud narazíte na problémy s kvalitou výrobku během záruční doby, můžete se kdykoli obrátit na náš zákaznický servis, abyste svůj problém 100% vyřešili.

Univerzální kompatibilita: usb klávesnice je kompatibilní s windows 2000, win 8, Win 7, xp, vista, Win 10 atd. Pokud není ovládání provedeno, usb klávesnice se po 10 minutách přepne do úsporného režimu, aby se šetřila energie. Jednoduše stiskněte libovolné tlačítko, abyste ji probudili.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Výška1.18
Délka17.28
Šířka5
Číslo díluIWG07-7302S
Záruka2 roky

5. Arteck

#ad

Laptop, Deutsches QWERTZ Layout wiederaufladbare USB Anschluss 2,4 GHz Kabellos Tastatur mit Multimedia-Tasten, Notebook, 8, Kompatibel mit PC, Windows 11, Computer, Arteck Kabellose Tastatur, 10

#ad
Arteck #ad - Ergonomisches design: die x-struktur der Schere bietet Ihnen ein komfortables Tippen, Low-Profile-Tasten bieten leises und komfortables Tippen. Lieferumfang: arteck 2, usb-ladekabel, Nano-USB-Empfänger, 4 g kabellose tastatur, Willkommensanleitung evtl.

Nicht in deutscher Sprache. Ultradünn und leicht: kompakte größe 16, 5 x 0, pfeiltasten, bietet aber Tasten in voller Größe, 6 cm und geringes gewicht 500 g, Nummernblock, 7 x 4, Tastenkombinationen für komfortables Tippen.66 monate akkulaufzeitwiederaufladbare lithium-Batterie mit hoher Kapazität hält 6 Monate mit einmaliger Ladung basierend auf 2 Stunden Non-Stop-Nutzung pro Tag. Einfache einrichtung: stecken sie einfach den Nano-USB-Empfänger in Ihren Computer und verwenden Sie die Tastatur sofort.
ZnačkaArteck #ad
VýrobceArteck #ad
Výška0.84
Délka16.83
Šířka4.61
Číslo díluHW305-3

6. iClever

#ad

Windows, stabilní spojení, bezdrátová dobíjecí klávesnice se 3 Bluetooth kanály, bezdrátová klávesnice pro iOS, ultra tenký ergonomický design, iClever BK10 Bluetooth klávesnice, Android

#ad
iClever #ad - Dobíjecí baterie a ekologická technologie – bluetooth klávesnice má neuvěřitelně dlouhou životnost, dobíjecí baterii, která na jedno nabití umožňuje až 90 hodin nepřetržitého psaní. Ergonomický design a precizní vzhled – bluetooth klávesnice iclever je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a abs akrylonitril-butadien-styren, vaše nohy zajišťují optimální sklon, takže vaše zápěstí při dlouhém psaní nebude zraněno.

Stabilní spojení bluetooth 5. 1 a multi-resolution: bluetooth klávesnici lze pomocí integrované technologie bluetooth 5. 1 spárovat až se 3 zařízeními a plynule mezi nimi přepínat. Tíhlý design 14 x 4, chod vpřed a zpět, že jej lze bez problémů uložit do batohu nebo tašky na laptop. Citlivá odezva a plochá tlačítka – pro efektivní psaní má klávesnice štíhlý design a atraktivní nůžkový spínač.

Automaticky rozpozná váš přístroj, mac os, laptop, windows, přiřadí tlačítka a automaticky spojí vaše dříve připojená zařízení při příští relaci. Rozvržení odpovídá průmyslovému standardu a nabízí vazby jako ztlumení, 9 x 0, aby se zvýšila pracovní postup a produktivita. Stylová černá barva mu propůjčuje atraktivní vzhled. Klávesnice v plné velikosti a ultratenká – bezdrátová klávesnice je v plné velikosti a má numerickou klávesnici, přehrávání/pauza, 15 palců zajišťuje, která usnadňuje a pohodlnější ovládání.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška0.63
Délka14.41
Šířka4.92
Číslo díluBK10
ModelkaBK10

7. iClever

#ad

Windows, Android, Chrome OS, německé rozložení QWERTZ, Notebook, bezdrátová multi-Device klávesnice s Easy-Switch až pro 3 zařízení, iClever Bluetooth klávesnice Mac, iPad OS, tenká – pro PC, Mac

#ad
iClever #ad - Kompaktní a produktivní kompaktní design klávesnice pro mac šetří 25 % místa na vašem psacím stole. Vybaveno numerickou klávesnicí a 12 multimediálními tlačítky můžete pracovat a učit se efektivně a produktivně. Pohodlná klávesnice s bezdrátovým nůžkovým mechanismem klávesnice zlepšuje zpětnou vazbu a stabilitu.

Nabíjecí design usb-c není zapotřebí žádná další baterie. Vaše adaptivní technologie os automaticky rozpozná připojená zařízení, systémy a mapy, aby vám poskytla známé rozvržení. Bezdrátová slim klávesnice bk20 od iclever může být spárována až se 3 zařízeními a bez problémů přepínat. Počítačová klávesnice iclever má lithiovou baterii 300 mAh a modulární podporu Bluetooth s nízkou energií, která s plným nabitím funguje 300 hodin.

Klávesy s nízkým profilem, která byla vyvinuta pro snadnou přesnost, více komfortu bezdrátová klávesnice pro mac, s plným rozměrem a plochými tlačítky pro lepší ergonomii, aretační tlačítko a ukazatel baterie. Multifunkční klávesnice bluetoth. Optimalizovaný zdvih tlačítek a protiskluzové proužky usnadňují psaní, tišší a přesnější.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Číslo díluBK20
ModelkaBK20 Bluetooth-Tastatur

8. Hama

#ad

Plochá klávesnice s 12 mediálními klávesami, Hama Bezdrátová klávesnice "Cortino" ergonomická klávesnice, výškově nastavitelná, německé rozložení kláves QWERTZ s číselnou klávesnicí pro PC a notebook

#ad
Hama #ad - Tíhlý design: ideální pro práci na počítači nebo na cestách na notebooku, plochá tlačítka jsou jednotlivě odsazená a lze je snadno čistit. Díky sekundárnímu obsazení tlačítek F1 až F12.

Rádiová klávesnice v plném formátu: rozložení qwertz s číselnou klávesnicí, aktivuje pohotovostní režim, když se nepoužívá, vypínač pro ochranu baterie. Rozsah dodávky: 1x pc klávesnice "cortino" použitelná také jako klávesnice na notebook, pro Windows 11/10/8/7, 1x USB přijímač, 1x baterie AAA Micro, 1x návod český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová klávesnice pro příjemnou práci v domácí kanceláři a kanceláři: ergonomická klávesnice se sklopnými nohami lze nastavit ve svém sklonu. Multimediální tlačítka: rychlý přístup k funkcím, otevírání e-mailů, jako je změna hlasitosti, oblíbených položek atd.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška0.87
Délka5.94
Hmotnost1.06
Šířka17.52
Číslo dílu00134959
Modelka00134959
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

9. Yivandi

#ad

Aluminium-Tastatur für Apple Mac OS -Einfache Plug-N-Play-Kabelverbindung, Elegante und Stylische USB-Tastatur mit Ziffernblock für iMac,Mac Mini oder MacBook, Weiß

#ad
Yivandi #ad - Sie ist eine ideale ersatzlösung für Apple kabelgebundene Tastaturen, iMac-Tastaturen oder MacBook-Tastaturen. Sie können sie je nach Vorliebe an der Rückseite der Tastatur befestigen. Usb-a/usb-c austauschbare anschlüsse für ihren imac/macbook: die kabelgebundene Aluminium-Tastatur verfügt über 2-in-1 austauschbare Anschlüsse und bietet eine nahtlose Kompatibilität mit Ihrem iMac/Mac Mini Computer oder MacBook Laptop ohne zusätzliche Konverter.

Gefertigt aus hochwertigem aluminiummaterial, verleiht diese Tastatur Ihrem Arbeitsplatz ein elegantes und stilvolles Erscheinungsbild mit einer attraktiven Metalloberfläche, vergleichbar mit der offiziellen Apple-Tastatur oder Mac-Tastatur. Erleben sie ein verbessertes schreiberlebnis mit unserer hochwertigen aluminium-Tastatur, speziell entwickelt für die nahtlose Verbindung zu Ihrem iMac. Verbessern sie ihr tipp-erlebnis mit im lieferumfang enthaltenen tastaturstützen: Eine Paar abnehmbare Tastaturstützen ist im Paket enthalten, um Ihre Tipp-Haltung und den Komfort zu verbessern.

Genießen sie kompatibilität mit mac os dank einem kompletten set von 106 tasten einschließlich 14 Mediatasten und einer Standard-QWERTZ-Tastaturanordnung, Apple USB-Tastaturen, die sich Ihren Tippgewohnheiten anpasst. Einfache plug-n-play-funktion: verbinden sie einfach das kabel mit ihrem iMac oder MacBook Laptop, um sofort zu beginnen. Es ist keine zusätzliche installation von Treibern oder Software auf Ihrem Computer erforderlich, wodurch das lästige Pairing und Aufladen entfällt.
ZnačkaYivandi #ad
VýrobceRuii2 online Store #ad
Výška0.4
Délka16.6
Šířka4.47

10. Perixx

#ad

Perixx PERIBOARD-733B bezdrátová klávesnice s podsvícením – nůžky typu X – velká písmena – bílé podsvícení – černá – německá QWERTZ

#ad
Perixx #ad - Pokud používáte jiný operační systém, 10 můžete jej používat na macos, linux, 8, budou multimediální tlačítka následovat nastavení vašeho systému; rozsah dodávky: klávesnice a příručka; baterie nejsou součástí dodávky. Minimalistický design: plochý design a krásná konkávní tlačítka propůjčují přístroji moderní vzhled pro čisté a minimalistické psací potřeby.

Kompaktní a ultra tenká: bezdrátová klávesnice s kompaktním rozložením a numerickou klávesnicí s moderním a ultratenkým profilem klávesnice; rozměry produktu: 362 x 116 x 21 mm; hmotnost výrobku: 418 g. Osvětlená klávesnice: laserem gravírovaná tlačítka s velkým písmem, aby bylo zajištěno, větší než běžná standardní klávesnice, že tlačítka mají dlouhou životnost, ostrá a dobře čitelná; jednoduše nastavitelný jas osvětlení kombinací kláves Fn + F2.

Klíče s nízkým kolečkem: vysoce kvalitní nůžkový mechanismus, který zajišťuje stabilitu a reakci, dělá každé stisknutí tlačítka tiché a pohodlné. Kompatibilita: vyvinuto pro windows 7, chrome os bez funkce zkratky multimediální tlačítka jsou koncipována pouze pro operační systémy windows.
ZnačkaPerixx #ad
VýrobcePerixx #ad
Výška0.83
Délka14.25
Šířka4.57
Číslo díluPERIBOARD-733 DE B
ModelkaPERIBOARD-733 DE B
Záruka2 roky limitovaná záruka