Top 10 PVC Fliesen Selbstklebend – Vinylové podlahy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BRICOFLOR

#ad

PVC podlahová krytina metrové zboží vzhled dřeva rustikální CV obložení dub ideální pro obývací pokoje a dětské pokoje, vinylové metrové zboží v šířce 200 a 400 cm | Varianta: 2 m x 3 m

#ad
BRICOFLOR #ad - Kuchyně, hotelové pokoje, vstupní prostor | Obchod: dočasné použití 31| např. Daje o materiálu a rozměrech: materiál: cv pěnová pvc vrstva | zadní strana: pěna | plošná hmotnost: 1 840 g/m² | Celková výška: 3, 0 mm | Užitná vrstva: 0, 25 mm s polyuretanem PU povrchová úprava.

Malé kanceláře, konferenční prostory. Vlastnosti produktu: podlahové topení s teplou vodou | zlepšení kročejového hluku 20 dB | světlostálost >=6 | antistatické. Doporučené oblasti použití: obytné prostory: nárokované použití 23| např. Vlastnosti produktu: požární třída cfl-s1 | protiskluzová ochrana R10/DS | krátkodobě odolná vůči chemikáliím používaným v domácnosti.

Certifikace a životní prostředí: ce certifikace | emise formaldehydu e1 | bez ftalátů | 100% recyklovatelné. Upozorňujeme, že se u tohoto výrobku jedná o individuálně střižené zboží, které je vyloučeno z práva na vrácení.
ZnačkaBRICOFLOR #ad
VýrobceBRICOFLOR #ad
Hmotnost30.86
Číslo díluBF7040020009_300

2. Gerflor

#ad

Vinylový laminát, kámen, Senso Natural 0397 Night Slate 30,5 x 60,9 cm vinylový designový potah samolepicí dlaždice/keramika

#ad
Gerflor #ad - Pokládka: samolepicí. Diely/balení: 12 dlaždic = 2, 22 m². Pouze 17, 49 eur na m². Rozměry: 30, 5 x 60, 9 cm.
ZnačkaGerflor #ad
VýrobceGerflor #ad

3. HESTRA

#ad

Zásuvný systém plastové dlaždice Hestra Universa | podlahové dlaždice plast | podlahové desky | zaklapávací systém dlaždic | 11 dlaždic à 30 x 30 cm | tmavě šedá

#ad
HESTRA #ad - Absolutně robustní a s vysokou nosností – lze použít také v garáži jako podlahovou krytinu. Univerzální použití – na všech vlhkých podkladech, které mají dýchat, zajišťují suché povrchy podlahy.

Snadná instalace – podlahové desky s integrovaným zásuvným systémem jednoduše složit, hrany a rohy k dispozici volitelně, nejsou součástí standardní nabídky. Snadné čištění – vysávání, odvrácení nebo mokré čištění, vydrží většinu chemikálií. Pro venkovní i vnitřní použití – od +70 °c do -30 °c, obložení bazénu, odolná vůči UV záření, balkon, saunu, na terasu, dílnu, sklep, prodejní prostor.
ZnačkaHESTRA #ad
VýrobceRudéns Plastindustri AB #ad
Výška0.47
Délka11.81
Šířka11.81
ModelkaUniversa

4. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

Alpha-Tex PVC podlahová krytina vinylová podlaha v lesklém designu dlaždic, DIN A4, vzorový kus

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Robustní a flexibilní | díky flexibilnímu materiálu lze podlahovou krytinu z PVC velmi dobře a jednoduše položit a lze ji snadno přistřihnout řezacím nožem. Při dodávkách spedičních služeb prosím uveďte platné telefonní číslo, aby bylo možné dohodnout termín dodání.

Doprava | vinylová podlaha se dodává jako role srolovaná na kratší rozměr. Přesné rozměry | vyberte si velikost – pvc nakrájíme jako metrové zboží ve vámi zvolené velikosti dle vašeho výběru viz výběr. Volitelně si můžete objednat také vzorek DIN A4. Výhody | naše pvc dimenzované zboží je: kompatibilní s podlahovým vytápěním – vhodné pro alergiky a zvířata – bez změkčovadel – vhodné pro mokré buňky – antistatické – protiskluzové DS – tepelně vodivé – pohlcující zvuk – stabilní světlo.

Díky svým vlastnostem poskytuje vinylová podlaha příjemně měkký pocit při běhu a navíc také tlumí zvuk. Snadné čištění | pvc podlahová krytina má hladký povrch bez hrubších spár a proto se zcela snadno čistí.
ZnačkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
VýrobceAlpha-Tex #ad
Výška0.11
Délka11.81
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo díluPortland
ModelkaPortland

5. Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH

#ad

DIN A4 vzorový kus, černá, Alpha-Tex PVC podlahová krytina vinylová podlaha vnořené dlaždice

#ad
Alpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad - Snadné čištění | pvc podlahová krytina má hladký povrch bez hrubších spár a proto se zcela snadno čistí. Volitelně si můžete objednat také vzorek DIN A4. Robustní a flexibilní | díky flexibilnímu materiálu lze podlahovou krytinu z PVC velmi dobře a jednoduše položit a lze ji snadno přistřihnout řezacím nožem.

Přesné rozměry | vyberte si velikost – pvc nakrájíme jako metrové zboží ve vámi zvolené velikosti dle vašeho výběru viz výběr. Při dodávkách spedičních služeb prosím uveďte platné telefonní číslo, aby bylo možné dohodnout termín dodání. Díky svým vlastnostem poskytuje vinylová podlaha příjemně měkký pocit při běhu a navíc také tlumí zvuk.

Výhody | naše pvc dimenzované zboží je: kompatibilní s podlahovým vytápěním – vhodné pro alergiky a zvířata – bez změkčovadel – vhodné pro mokré buňky – antistatické – protiskluzové DS – tepelně vodivé – pohlcující zvuk – stabilní světlo. Doprava | vinylová podlaha se dodává jako role srolovaná na kratší rozměr.
ZnačkaAlpha-Tex Produktions- und Handels GmbH #ad
VýrobceAlpha-Tex #ad
Výška0.11
Délka11.81
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo díluBilbao598
ModelkaBilbao598

6. casa pura

#ad

4 kusy, 1 m² kobercové dlaždice Lyon pro kancelář a podnikání – dlaždice po 50 × 50 cm – robustní kobercová podlaha – podlahové dlaždice s protiskluzovou vinylovou zadní stranou červená

#ad
casa pura #ad - Tím jsou také např. Tím jsou vybaveny uživatelsky přívětivými vlastnostmi – jak v soukromé, tak i komerční oblasti. Objednejte si sadu: rozhodněte se buď pro jednotlivé dlaždice, nebo pro 4dílnou = 1 m² a vybavte podlahy ve svých místnostech kousek po kusu touto kvalitní podlahovou krytinou.

Pro silně frekventované podlahy: tyto kobercové dlaždice mají mimořádně odolný povrch smyčky a vydrží po mnoho let i nejvyšší zatížení. Díky zatěžujícímu vinylovému hřbetu se stabilizujícími skleněnými vlákny leží na podlaze bez posouvání. Kombinujte také několik barevných variant dohromady a vytvořte si tímto způsobem zcela individuální podlahovou krytinu.

Příjemné použití: naše koberečky na dlaždice jsou tlumící krokový zvuk a teplo a kromě toho jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním. Různé designy: kobercové dlaždice lyon vám nabízíme v různých barevných provedeních. Snadná pokládka: kobercové čtverce jsou samy o sobě a lze je proto pokládat bez lepení. Vhodné pro kanceláře, konferenční místnosti nebo hotely.
Značkacasa pura #ad
Výrobcecasa pura #ad
Výška0.24
Délka19.69
Šířka19.69

7. Elffloor

#ad

30 × 30 cm, 10 kusů, 1 mm, bílá, koupelna vodotěsná vinylová podlaha pro kuchyň, ložnici, mramorový efekt, PVC podlahová krytina samolepicí, obývací pokoj, Elffloor Vinylová podlaha samolepicí

#ad
Elffloor #ad - Specifikace výrobku: samolepicí vinylová podlaha je vyrobena z šedého a bílého mramoru strukturovaného povrchu. Pokud máte během procesu nákupu nějaké dotazy, můžete se na nás obrátit. Dlaždice měří 30 × 30 cm a jsou 1, 0 mm silné.

Kromě toho je snadné řezat, podle potřeby si můžete udělat. Vodotěsný design samolepicí pvc podlahová krytina je vodotěsná a kvalitní PVC materiál nabízí lepší ochranu proti poškození vodou a olejem. Každé balení obsahuje 10 vinylových podlahových dlaždic a může pokrýt plochu 0, 9 m². Použitelná scéna tyto dlaždice jsou vhodné do koupelny, jsou polstrované pro vaše nohy, obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a kanceláře, pokud jsou používány jako podlahová krytina, jsou ošetřeny protiskluzovou vrstvou, takže je bezpečnější chodit.

Současně je odolný proti opotřebení a vysokým teplotám. Další vlastnosti náš tým zákaznických služeb je online. Snadná instalacetato vinylová podlahová krytina nepotřebuje žádné lepidlo ani speciální nástroje, takže ji můžete snadno a rychle položit.
ZnačkaElffloor #ad
VýrobceElffloor #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluYWB01
Modelka123s

8. casa pura

#ad

Casa pura CV podlahová krytina Plaza – extra otěruvzdorná PVC podlahová krytina metrové zboží pěněná linoleum viylová podlaha samonastavená – Lagos 909D – ušlechtilý vzhled dlaždic – strukturovaný

#ad
casa pura #ad - Ideální také do kuchyně a koupelny: pvc podlaha se snadno udržuje a je odolná proti vlhkosti a vlhkosti. Kromě toho je >>> vhodný pro podlahové vytápění >>> protiskluzová >>> antistatická a tím mimořádně všestranná podlahová krytina! Takhle je v bytě zábava: vinylová podlahová krytina se snadno udržuje a je odolná vůči vodě.

Kromě toho je možné ho ustřihnout a položit bez lepení. Komfort extra třídy: kvalitní pěnové pvc dno nabízí mimořádně příjemný pocit pod nohama – také naboso >>> měkké >>> teplé na noze >>> tlumí kroky >>> šetří klouby. Udivující pravý: vinylová podlaha má ušlechtilý vzhled dřeva a dlaždic, reliéfní povrch zajišťuje realistickou repliku a tím i krásnou atmosféru >>> různé designy >>> nadčasové >>> vhodné ke každému stylu zařízení.

Odolná a trvanlivá: tato cv podlahová krytina se vyznačuje velmi dobrým opotřebením skupina T podle prEN 660-1 >>> trvale krásný vzhled >>> odolná proti kolečkům na židle >>> stálobarevná. A co se týče ochrany zdraví a životního prostředí? >>> 100% bez ftalátů >>> 100% recyklovatelné >>> 100% nejlepší kvalita.
Značkacasa pura #ad
Výrobcecasa pura #ad
Výška0.11
Délka78.74
Šířka39.37

9. misento

#ad

Tmavě hnědá, PVC podlahová krytina samolepicí, design: vzhled dubu, 1,5 mm, vinylová podlaha samolepicí dlaždice, vzhled dřeva, lepicí dlaždice, 4,46 m², palubky

#ad
misento #ad - Snadná údržba a odolnost: materiál poskytuje příjemný pocit při chůzi a je navíc odolný a vhodný pro podlahové vytápění. Nečistoty lze zcela snadno odstranit vysáváním nebo otřením. Ať už upřednostňujete moderní vzhled nebo klasickou estetiku, naše designové řešení podlahy se flexibilně přizpůsobí vaší situaci v místnosti.

Přesvědčte se sami o kvalitě a funkčnosti těchto praktických podlahových dlaždic. Moderní design v různých vzhledech: s těmito moderními designovými dlaždicemi si můžete svůj domov snadno vytvořit sami. Jednoduše stáhněte ochrannou fólii ze zadní strany, umístěte dlaždice, přitiskněte a hotovo.

Velikost cca 15, 44 cm na prkno – tloušťka cca 1, 24 x 91, 5 mm | obsah balení: 32 prken – výsledná 4, 46 m². Misento je německá značka s výrazným vědomím kvality. Samolepicí vinylová podlaha: samolepicí designová podlaha: vinylové dlaždice jsou samolepicí a proto se snadno a rychle položí.
Značkamisento #ad
Výrobcemisento #ad
Výška0.39
Délka35.83
Šířka5.91
Číslo dílu172112
Modelka172112

10. vidaXL

#ad

VidaXL PVC laminátové palubovky samolepicí vinylová podlaha, podlahová krytina, dub praný, předsíň, venkovská podlaha, vinylová podlaha, designová podlaha, 4,46 m², podlahová krytina, 3 mm

#ad
vidaXL #ad - Kromě toho lze tuto pvc podlahu díky samolepicí zadní straně zcela jednoduše nainstalovat na téměř všechny hladké a pevné podklady. Kromě toho tyto palubovky odpovídají evropským normám pro protipožární ochranu en 13501-1, odolnost proti skluzu din 51130, odolnost proti opotřebení EN 660-2, odolnost proti odlupování ISO 24345, barevnou stálost ISO 105-B02, zbytkové vlastnosti tisku ISO 24343-1 a mnoho dalších.

Naše premium, které díky své povrchové struktuře a vzoru perfektně napodobují podlahu z pravého tvrdého dřeva, samolepicí pvc laminátová podlaha se skládá z 32 palubovek, ale zároveň jsou nenáročné na údržbu a mají dlouhou životnost.

Barva: dub praný; materiál: pvc; velikost na palubu: 91, 4 x 15, 2 cm D x Š. Tyto pvc palubovky jsou odolné proti napadení plísněmi, antialergenní, antistatické, ohnivzdorné, voděodolné a protiskluzové atd.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Výška0.12
Délka35.98
Hmotnost58.29
Šířka5.98
Číslo dílu143869
Modelka143869