Top 10 Pulsuhr Ohne App – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRV

#ad

GRV Krokoměr hodiny fitness hodinky bez aplikace Bluetooth a mobilního telefonu pro chůzi

#ad
GRV #ad - Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Funkce senzoru zápěstí fitness tracker disponuje funkcí senzoru zápěstí. Fitness tracker bez spojení se smartphonem tento fitness tracker lze používat nezávisle na sobě, aniž by se připojil k chytrému telefonu.

Jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet přes usb. Získáte tak vědecké údaje záznamy pro vaši činnost. Automaticky vypočítá počet kroků, osobní informace, vzdálenosti a kalorií. Jednoduše stáhněte náramek a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB přípojky. Vysoce přesný záznam dat fitness tracker může vytvářet osobní informace, včetně pohlaví, velikosti, hmotnosti a rozkroku a poté vypočítá vaše každodenní kroky, věku, vzdálenost tréninku a spálené kalorie na základě Vámi poskytnutých informací.

Musíte pouze zvednout nebo otočit zápěstí, a obrazovka se okamžitě rozsvítí. Když je zapnutý režim spánku, zaznamenává fitness tracker kvalitu dýchání lidského těla a tělesné informace. Tak můžete analyzovat stav spánku a zaznamenat čas spánku, abyste zlepšili svůj spánek. Dlouhá výdrž baterie, dlouhá životnost fotoaparátu.
ZnačkaGRV #ad
VýrobceGRV #ad
Výška0.67
Délka10.12
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo díluGRV-S1-BK
ModelkaS1

2. SIGMA SPORT

#ad

ID.GO černé, Sigma Sport 24500 hodinky s měřením tepu, fitness běžecké hodinky, černé, měření srdeční frekvence

#ad
SIGMA SPORT #ad - Baterie, návod k rychlému spuštění český jazyk nelze zaručit. Stopky – desetiny sekundy zobrazení díky integrovaným stopkám. Technika – analogový přenos srdeční frekvence, vodotěsný podle IPX8. Baterie, hrudní pás analogový vč. Ekg přesné – měření srdeční frekvence pomocí analogového hrudního popruhu. Rozsah dodávky – id. Go vč.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.62
Délka1.29
Hmotnost0.09
Šířka0.48
Číslo dílu24500
Modelka24500
Záruka2 roky

3. LEBEXY

#ad

Pro ženy i muže | fitness hodinky pro plavání sauny, jednoduché krokoměr bez bluetooth/bez aplikace / bez mobilního telefonu | fitness náramek pro snadné běhání, LEBEXY Krokoměr hodinky

#ad
LEBEXY #ad - Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Jednoduše náramek sundejte a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB portu. Pokud je napájení prázdné, musíte svá data znovu nastavit. Tyto fitness hodinky se nabíjí po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní a pohotovostní doba může být až 90 dní.

Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet pomocí usb. Bez aplikace a mobilního telefonu a bluetooth fitness hodinky nemusí propojit žádné telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Tyto hodinky můžete nosit i při plavání a v sauně. Jednoduché a snadné používání tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data, počítání kalorií, počítání ujeté vzdálenosti, počítání kroků, budík a stopky.

Je třeba nastavit pouze čas, výšku palce, hmotnost. Isté a nápadné druhy písma jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny na obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Vodotěsné při plavání a sauně s vodotěsností ip68 je v pořádku při dešti, potu nebo mytí rukou. Prosím nabijte krokoměr včas.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad

4. LEBEXY

#ad

Sledovač aktivity, měření krevního tlaku, vodotěsné chytré hodinky, fitness tracker s měřením srdeční frekvence, krokoměr, IP68, LEBEXY Fitness náramek, počítadlo kalorií, sportovní hodinky

#ad
LEBEXY #ad - Stáhněte a nainstalujte bezplatnou aplikaci "Runmifit", WhatsApp atd. Sms nebo sns zprávy včetně facebooku, připojte fitness hodinky se svým chytrým telefonem. Včasné oznámení: vibruje, twitteru, když váš telefon obdrží hovor, aby vás informoval, kompatibilní s ios a android.

Komfortní zážitek z nošení: lehké fitness hodinky vám nedovolí cítit se cizí. Hodiny jsou po 1–2 hodinách plně nabité, lze používat po dobu 7–10 dnů. Už nikdy nezmeškáte hovor nebo zprávu. Delší výdrž a kompatibilita zabudované usb nabíjecí rozhraní a dlouhá výdrž baterie. Připojené gps používá váš smartphone gps, spálené kalorie, aby zjistila rychlost a vzdálenost v reálném čase. Multisportovní režim: monitoruje vaše kroky, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. Více různých sportovních režimů vám pomůže lépe porozumět hodnotám jednotlivých aktivit a tím zefektivnit vaše dětské tréninky.

Chraňte kvalitu spánku svých dětí, zaznamenávejte hluboký spánek, lehký spánek, spánek a čas bdění. Měřič srdeční frekvence a monitor spánku monitorování srdeční frekvence a měření krevního tlaku vám může pomoci lépe porozumět zdraví vašich dětí. Vodotěsnost ip68, takže zůstanete motivováni od sprchy až po bazén. Můžete ho připojit do každého standardního USB portu pro nabíjení hodin.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluXY-201216
ModelkaXY-201216

5. HUAKUA

#ad

Stopky vodotěsné IP68, monitor spánku, časovač fitness hodinky pro chůzi a běh, HUAKUA Krokoměr hodiny bez aplikace a mobilního telefonu 1,47 palců dotykový displej jednoduché chytré hodinky fitness tracker s počitadlem kalorií

#ad
HUAKUA #ad - Silikonový gelový materiál, šetrný k životnímu prostředí a netoxický, je pohodlný na dotek, vhodný pro starší osoby a děti. Nejjednodušší fitness hodinky pro vás, kalorie, krokoměr, vzdálenost, datum, pokud si nepřejete složitá nastavení. Multifunkční chytré hodinky má 2 sportovní režimy, vzpomínky na pohyb, budík, připomenutí pitné vody čekají na to, mezi nimi chůzi a běh a 5 ciferníky na výběr.

Příjemné na nošení a módní design 1, 47palcový dotykový displej zviditelňuje obsah obrazovky. Chytré hodinky bez bluetooth Žádné bluetooth, není nutná aplikace ani mobilní telefon, jednoduché, váš spánek, ale výkonné chytré hodinky. Dlouhá výdrž bateriedoba nabíjení 2 hodiny umožňuje životnost až 5–7 dní. Je mnohem jednodušší počítat vaše celodenní kroky, ujetou vzdálenost a spálené kalorie.

Další funkce jako zesvětlení obrazovky, odpočítávání, stopky, že vás objeví. Použití magnetického nabíjení je pohodlnější. Kvalitní vodotěsnost podle ip68 vám umožňuje účastnit se více vodních aktivit a uspokojit vaše každodenní potřeby. Snadné nastavení a ovládání pomocí úplného dotykového displeje a bočního tlačítka můžete měnit různé funkce čas, kontrola spánku pomocí úplného dotykového displeje a postranního tlačítka.
ZnačkaHUAKUA #ad
VýrobceHUAKUA #ad
Výška0.39
Délka1.65
Hmotnost0.06
Šířka1.06
ModelkaS2

6. SIGMA SPORT

#ad

ID.RUN HR rouge, Sigma Sport Hodinky s měřením tepu, GPS běžecké hodinky, měření tepu zápěstí, červené, sledování aktivity

#ad
SIGMA SPORT #ad - Gps – díky gps signálu se zaznamenává rychlost, vzdálenost a probíhající trasa. Bez hrudního pásu – měření aktuální srdeční frekvence optickým měřením tepové frekvence na zápěstí. Aktivní sledování – integrovaný krokoměr zaznamenává pohyb, vzdálenost a spotřebované kalorie. Technika – podsvícení, displej z minerálního skla, dobíjecí baterie, silikonový náramek, vodotěsné podle IPX8. Rozsah dodávky – id. Run hr, micro uSB kabel, návod k obsluze.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSIGDF|#Sigma Sport #ad
Výška2.72
Délka5.75
Hmotnost0.11
Šířka4.13
Číslo dílu24920
Modelka24920
ZárukaBez záruky výrobce

7. Tipmant

#ad

Fitness hodinky, muže, děti, černé, sportovní hodinky pro ženy, chytré hodinky, vodotěsné IP68, měření krevního tlaku, Tipmant Fitness náramek s měřičem tepu, krokoměr, fitness tracker, pulsové hodiny

#ad
Tipmant #ad - Pulzní hodiny a automatický záznam spánku: kontinuální, měření srdeční frekvence založené na zápěstí bez nepříjemného hrudního popruhu. Podporuje ios 8. 0 nebo vyšší, dívky, android 4. 4 nebo vyšší. Fitness náramek s barevnou obrazovkou ips a čipem nordic 52832: fitness náramek s 1, 14palcový ips barevným displejem nabízí vynikající kvalitu obrazu v HD kvalitě a vysoce citlivý dotykový senzor.

Můžete také nastavit tichý alarm, který vás probudí tichou vibrací. Celodenní záznam aktivity a připojení gps: fitness hodinky automaticky monitorují vaše kroky, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. Tyto fitness náramkové hodinky jsou pěkným dárkem pro muže, ženy, dámy, chlapce, pány. Ip integrovaný v advanced nordic 52832 nejnovější verze 2022 nabízí nejnižší spotřebu proudu, nejvyšší integraci, plnou přesnost dat a delší výdrž baterie! Hovory můžete také přímo odmítnout pomocí fitness trackeru.

Inteligentní upozornění na oznámení a vodotěsnost ip68: přes bluetooth náramek vibruje, jako jsou hovory, instagram, whatsapp atd. Nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a 24/7 přátelský zákaznický servis. Sportovní hodinky automaticky sledují, automatické, jak dlouho a jak dobře každý den spíte.
ZnačkaTipmant #ad
VýrobceTipmant #ad
Délka10
Hmotnost0.11
Záruka1-Jahres-Garantie

8. Septoui

#ad

Děti, Septoui Fitness náramek tracker s měřičem tepu, 16 sportovních režimů, vodotěsné, pánské, iOS Android, sledování tepu, chytré hodinky, IP68, krevního tlaku, sledování aktivity, dámské, fitness hodinky, počitadlo kalorií, krokoměr

#ad
Septoui #ad - Fitness hodinky měřič srdeční frekvence chytré hodinky přijímají profesionální optická zařízení a čipy zpracování, algoritmus KI získává minimální/maximální/průměrnou srdeční frekvenci, krevní tlak a kyslík v krvi. Jednoroční záruka a nákup bez starostí! . Multifunkční chytré hodinky krokoměr kroky, budík, dálkové ovládání, zápěstí, oznámení hovorů / sms/sns, stopky, krevní tlak, aktivní minuty, vodotěsné ip68, vzdálenost, tělesná teplota a spánek, oximetr, upozornění na sezení a voda, srdeční frekvence, 16 sportovních režimů, spálené kalorie, zdraví žen, uživatelsky definovaný ciferník, senzor GPStratratratratra.

Aktivujte režim "gps sport", vzpírání, badminton, běžecký pás, turistika, jízda na kole, fotbal, jóga, běh, tenis, který v aplikaci zobrazuje ujetou vzdálenost a mapu trasy. Spánkový monitor & budík fitness náramek sleduje váš hluboký, lehký a probuzený spánek celou noc, takže lépe porozumějete kvalitě spánku.

Aplikace "runmifit" je kompatibilní se smartphony s iOS 8. 0 / vyšším. Inteligentní oznámení a kompatibilita pokud obdržíte hovor nebo zprávu twitter, instagram atd. 16 sportovních režimů a gps spojené sportovní hodinky monitorují vaše sportovní údaje chůze, basketbal, tanec, spinning, fitness, lezení, bruslení. Následující den se probouzejte s jemnými a pohodlnými vibracemi. Vibruje sledovač aktivity, android 5.
ZnačkaSeptoui #ad
VýrobceSeptoui #ad
Výška0.39
Délka9.45
Hmotnost0.05
Šířka0.79
ZárukaEin Jahr Garantie, Rückerstattung oder Ersatz.

9. HUYVMAY

#ad

1 hodina nabíjení pro 20 dní používání, vodotěsné IP68 bez telefonu, děti, HUYVMAY Fitnes krokoměr hodinky bez aplikace mobilu, pro ženy a studenty, fitness hodinky, vhodné náramkové hodinky s budíkem časovačem černé

#ad
HUYVMAY #ad - Perfektní dárek pro chlapce / dívky, děti a studenty. Super dlouhá doba provozu je další zvláštností těchto hodinek. Upozornění: aby se šetřil proud a neodváděl pozornost uživatele, musí uživatel pokaždé kliknout na tlačítko A hodinek, aby se aktivoval zobrazení obrazovky.

Doba provozu 20 dní a usb nabíjení usb nabíjí tyto fitness hodinky po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní. Vysoce vodotěsné je hlavní specialitou těchto hodinek. Má také ukazatel slabé baterie a funkci USB rychlonabíječky. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a přátelský zákaznický servis. Dná aplikace není nutná žádná telefon fitness hodinky nemusí spojovat telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Pásek na hodinky příjemný k pokožce silikonový náramek hodinek je měkký a elastický s povrchem šetrným k pokožce, velmi příjemný na nošení.

Multifunkční hodinky tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data/týdne, počítání krokoměrů, počítání ujeté vzdálenosti, spotřeby kalorií, budík a stopky. Plavání ip68 vodotěsné s ip68 je v pořádku nosit tyto sportovní hodinky při dešti, potu nebo mytí rukou. Tyto hodinky můžete nosit dokonce 1 až 2 hodiny při plavání. Je jednoduchý a snadno ovladatelný.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceShenzhen gumo Technologies Ltd. #ad
Výška0.47
Délka9.06
Hmotnost0.07
Šířka1.34
Číslo díluT6F
ModelkaMCU6688
ZárukaProduktgarantie: 12 Monate

10. Polar

#ad

Vodotěsný snímač srdeční frekvence s hrudním popruhem, Polar H10 snímač srdeční frekvence, EKG, ANT+, Bluetooth

#ad
Polar #ad - Aktualizace softwaru dostává polar h10 prostřednictvím aplikace polar beat; přenáší srdeční frekvenci na sportovní hodinky např. Polar, garmin, suunto a fitness aplikace, Strava, např.

Při jízdě na kole, v interiéru; má interní paměť pro tréninkovou jednotku. Všestrannost – vodotěsný snímač srdeční frekvence polar h10 je mnohostranně použitelný, běhu, např. Nejvyšší přesnost – polar h10 je známý svou přesností a je nejpřesnějším senzorem srdeční frekvence v historii Polar. Polar jeden hrudní popruh – díky snadno použitelné sponě, vylepšeným elektrodám a novým silikonovým bodům je popruh pohodlný a při pohybu neklouže.

Konektivita - bluetooth, ant+ a 5 khz nabízejí vynikající výběr možností připojení např. Dostupné velikosti - m-xxl obvod hrudníku 65-93 cm, XS-S obvod hrudníku 51-66 cm. B; s pelotonem; bluetooth a ANT+ lze používat současně. B; polar beat, Apple, Nike.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePOLAR ELECTRO #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.13
Šířka19.69
Číslo dílu920106242
Modelka920106242
ZárukaZáruka výrobce 2 roky