Top 10 Plafondlamp LED Modern – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airand

#ad

Ložnice, Airand Koupelnová lampa 24 W LED stropní svítidlo koupelna LED stropní svítidlo IP44 vodotěsná koupelnová lampa Ø 32,5 cm stropní svítidlo do obývacího pokoje, dětského pokoje 2050 lm,

#ad
Airand #ad - Lampa do obývacího pokoje, které by mohlo chránit oči. Získáte světlo s dlouhou životností. Velmi tichý, schodištích a dalších místech. Koupelnová lampa může být zajistěte dostatek světla pro plné osvětlení celého prostoru. Led stropní svítidla se tak hodí pro instalaci v kancelářích, obchodech atd. Led stropní svítidlo je bezpečné a energeticky úsporné stropní led svítidlo používá nejmodernější technologii a kvalitní materiály.

24w led stropní svítidlo odpovídá běžné 200w žárovce s životností až 30 000 hodin. Led stropní svítidlo nepoškozuje oči stropní svítidlo led má jedinečný design, takže nebliká a nedochází k oslnění, lampa do dětského pokoje, chodba se perfektně hodí ke všem stylům dekorace. Tak můžete problém se žárovkami zásadně vyřešit. Led stropní svítidlo pro obývací pokoj, 2050 lumenů, chodbu atd. Led stropní svítidla tak můžete instalovat na chodbách, lampa do ložnice, jídelnách, kuchyňská lampa, žádný bzučivý zvuk. Led stropní svítidlo do koupelny má vodotěsnost IP44 a je vhodné pro koupelny, kuchyně, balkóny, prádelny atd.

Led stropní svítidlo airand poskytuje 3 roky záruku, poskytneme vám náhradu nebo vrácení peněz. Kvalita led stropních svítidel je spolehlivá moderní koupelnové lampy byly testovány ručně. Led stropní svítidlo je super jasné led stropní svítidlo má 240 zabudovaných kvalitních led knotů, ložnici, dětský pokoj, 4000k světlo, kvalitní stropní led světlo zajišťuje rovnoměrné a neoslňující světlo, s úhlem vyzařování 180 stupňů může stropní svítidlo dodávat dostatek světla a vynikající reprodukce barev vám umožní užívat si to samé v noci i ve dne.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška12.8
Délka1.89
Hmotnost2.98
Šířka12.8
Číslo dílubadezimmer lampe
Záruka3 roky.

2. Sentasi

#ad

Ultra tenké svítidlo, ložnici,, 3000 lm, ploché, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, stropní svítidla pro obývací pokoj, 3000-6500 K, kulaté, stmívatelné s dálkovým ovládáním, 24 W

#ad
Sentasi #ad - Náš poprodejní tým vám poskytne nejlepší pomoc za 12 hodin. Toto stropní svítidlo odpovídá běžné 170w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na energii. V režimu časovače lze led stropní svítidlo nastavit tak, aby se automaticky vypnulo 60 sekund před spaním / o 60 minut později. Instalujte kryt Leuch. Vyžaduje pouze 4 kroky instalace a lze jej nainstalovat během několika minut.

Eu energy efficiency class d a vysoký jas energetická třída d, může skutečně šetřit energii a ušetřit více než 95 % účtů za elektřinu. Vysoce kvalitní poprodejní servis 3letá bezstarostná poprodejní služba. Světlo můžete nastavit také pomocí jednoho NastavNastavit nástěnný vypínač. Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení. Vytáhněte podstavec. Režim nočního světla a časovačev režimu nočního světla stropní světlo 3000 k teplá bílá lze snížit na 10 % nejnižšího jasu, komfortní světelný zdroj, díky čemuž je snazší usínat než normální svítivost.

Moderní ultra tenké stropní svítidlo produktin parametry výkon: 24 w, vodotěsnost: ip40 Vysoký jas a úspora energievysoce kvalitní led čipy se 168 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami s vysokým jasem jako osvětlovací těleso, poskytují světelný výkon 3000 lumenů, energeticky úsporný světelný výkon 24 W pro dostatek světla v každé místnosti. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, energeticky nejúčinnější a nejšetrnější stropní svítidlo svého druhu, odpovídá běžné 170W žárovce, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

3. MROOYI

#ad

MROOYI 24 W LED stropní svítidlo, ultra plochá stropní lampa s dálkovým ovládáním, ložnici,, stropní lampa s teplou bílou studenou bílou pro obývací pokoj, ploché, Ø 30 cm, stmívatelné, 3000 lm

#ad
MROOYI #ad - Stropní lampa má extrémně vysoký jas 3000 lm, což je dostatečné pro osvětlení prostoru 30㎡. Stmívatelná teplota barev a jasstropní svítidlo má 3 barevné teploty teplá bílá 3000 k, denní světlo 6 500 k a jas lze nastavit mezi 10 % a 100 %. Jednoduchá instalace instalace byla velmi jednoduchá a bylo zaznamenáno video instalace.

Pozoruhodný je řetízek, když stropní svítidlo zapojení kabeláže, který vám umožní mít volné ruce, aniž byste jej museli neustále držet nahoru. Noční zkratky stropní svítidlo je vybaveno tlačítkem zkratky, které vám umožní přepnout stisknutím tlačítka na "Barevná teplota 4000 K, jas 10 %", známý jako režim nočního světla, aby se zabránilo oslnění světla při zapnutí stropní lampy v noci. Upozornění: dálkové ovládání vyžaduje 2 aa baterie, přírodní bílá 4000 K, které nejsou součástí dodávky.

Efekt podsvíceného pozadíjedinečný design umožňuje, čímž vznikne halo brilantního světla. Paměťová funkcestropní svítidlo si zapamatuje aktuální jas a teplotu barvy 5 sekund po zapnutí. Tento podsvícený design se liší od běžných stropních světel. Uložte si svá preferovaná nastavení, abyste zabránili častému zapnutí. Ultra plochý design toto stropní svítidlo s tloušťkou pouhých 2, s moderním designem, 6 cm je tenké a perfektně bílé, který se perfektně hodí do prostoru a nezabírá místo.
ZnačkaMROOYI #ad
VýrobceMROOYI #ad
Výška1.02
Délka11.61
Hmotnost1.9
Šířka11.61
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T
Záruka2 roky záruka.

4. Aisutha

#ad

Chodby, kuchyně, stropní, ložnice, ultra tenké LED žárovky, IP54 vodotěsná koupelnová lampa do obývacího pokoje, balkónu, 1800 lm, Aisutha Stropní svítidlo kulaté LED stropní svítidlo 18 W, 5000 K

#ad
Aisutha #ad - Ip54 vodotěsná koupelnová lampa je vhodná do ložnice, abyste do svého domova přinesli více krásy a pohodlí. Kupte nyní a přineste do svého života jasné světlo! Super jasná úspora energiestropní lampa nabízí energeticky úsporný světelný výkon 18 w a světelný tok 1800 lm, aby bylo zajištěno, že je váš pokoj naplněn světlem.

Bezstarostný nákup stropní led lampa byla pečlivě navržena a přísně testována, aby byla odolná proti nárazům, vibracím a izolovaná, což ji činí bezpečnější a trvanlivější. Ip54 prachotěsné a vodotěsné 25 mm ultratenký, na balkon, jídelny, chodbu nebo sklep. Současně má led stropní svítidlo vysokou propustnost světla a zajišťuje měkké a rovnoměrné rozložení světla bez blikání a oslnění, takže viditelnost je jasnější, což snižuje únavu očí a nepohodlí. Díky jednoduchému ovládání můžete instalaci provést sami, balení obsahuje sadu šroubů, s dostatkem místa pro kabeláž a nastavitelnou vzdálenost otvorů cca 6 – 10 cm, což vám ušetří náklady a potíže se zapojením profesionála.

Pravá barva a bez blikání víme, jak důležité je zdraví našich očí. Z tohoto důvodu mají stropní svítidla vysoký index reprodukce barev 80+, obraz trojrozměrnější a barva realističtější. Moderní designové stropní svítidlo má životnost 30 000 hodin, neutrální světlo 5000 k, čímž odpadá častá výměna žárovek, snižuje se spotřeba energie a ušetříte peníze na účtech za elektřinu. Snadná instalace stropní svítidla led jsou jednoduchá a praktická, návod a spojovací lano. Tuto lampu můžete bez váhání používat, kuchyně, utěsněný design zabraňuje vniknutí prachu, komárů a olejových par do stínidla.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška0.98
Délka8.66
Hmotnost0.84
Šířka8.66
Číslo díluSKCL-220-W
ModelkaSKCL-220

5. MROOYI

#ad

MROOYI LED stropní svítidlo ploché kulaté 15 W, stropní lampa panel do ložnice koupelny obývacího pokoje sklepa balkónu, stropní lampa 1800 lm 5000 K studená bílá, Ø 180 * V 25 mm 1 kus

#ad
MROOYI #ad - Jedinečný design zajišťuje, že toto stropní svítidlo vydává homogenní, které je velmi příjemné pro oči. Vždy jsme mysleli vážně obsluhovat každého zákazníka :. Ultra plochý design toto stropní svítidlo s tloušťkou pouhých 25 mm je tenké a perfektně bílé, kuchyň, technická místnost, který se perfektně hodí do prostoru a nezabírá místo.

Ideální pro osvětlení malých prostor: koupelna, chodba, šatna, s moderním designem, toaleta, balkon a další. Ivotnost 50 000 hodin může enormně snížit vaše problémy při výměně stropního osvětlení. Rychlá odpověď, bezstarostný doprodej pokud nejste s touto stropní lampou spokojeni, neváhejte nás kontaktovat. Toto stropní svítidlo odpovídá běžné 100w žárovce a šetří více než 90 % nákladů na energii. Super světlé a energeticky úsporné vysoce kvalitní led poskytují energeticky úsporné 15 w světelný výkon 1800 lumenů pro dostatek světla.

Odstraňuje veškeré nadbytečnosti a poskytuje pouze klidné bílé světlo 5000 K. Ochrana očí a neblikající toto led stropní svítidlo má index podání barev cri 80+, neoslňující a ne stroboskopické světlo, který přiblíží světlo původní barvě objektu a šetří tak oči. Hospodárné, minimalistické cíl tohoto stropního svítidla: nabídnout ekonomické a kvalitní řešení.
ZnačkaMROOYI #ad
VýrobceMROOYI #ad
Výška0.79
Délka7.09
Hmotnost0.73
Šířka7.09
Číslo díluSKCL-280
ModelkaSKCL-280
Záruka2 roky záruka.

6. Lightbox

#ad

Lightbox Stropní lampa odolná proti stříkající vodě pro venkovní použití – čtvercové nástěnné a stropní svítidlo – ušlechtilá ocel/plast antracit/bílá – 29 × 29 cm

#ad
Lightbox #ad - Ochrana proti stříkající vodě – toto svítidlo má stupeň krytí ip44 a je perfektní pro venkovní použití – i tam, kde není ochrana proti povětrnostním vlivům tak vysoká.

Dekorativní – designové nástěnné svítidlo lze ideálně použít jako osvětlení venku. Použitelný led světelný prostředek – vložte do tohoto svítidla energeticky úsporný světelný zdroj, protože tím uděláte nejen něco dobrého pro životní prostředí, ale také šetříte proud. Rozměry – výška – 8, šířka – 28, 5 cm, 5 cm. Ideální jas – nástěnné a stropní svítidlo zajišťuje světlé, teplé a velkoplošné osvětlení místností.
ZnačkaLightbox #ad
VýrobceLightbox #ad
Výška3.35
Délka0
Hmotnost3.59
Šířka11.22
Číslo díluLB00000274
ModelkaTrue
ZárukaEine freiwillige garantie vom hersteller ist nicht gegeben.

7. Pmgud

#ad

Lampa do ložnice,, 24 W, Pmgud LED stropní svítidlo, LED barevná atmosféra, intenzita světla 3000–6000 K, 6 barev barev s dálkovým ovládáním, kulatá, RGB podsvícení, LED stropní svítidlo, stmívatelné

#ad
Pmgud #ad - Při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače nechte světlo svítit minimálně po dobu 30 sekund, aby se funkce paměti projevila. Stropní led svítidlo můžete instalovat s dálkovým ovládáním na většině míst, chodba, obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj, garáž, koupelna, jako je ložnice, sklep atd.

Pouze 3 kroky k dokončení instalace. Přední světla jsou stmívatelná stropní svítidla a 24W CCT barevná teplota a náladová světla se provádějí současně. Ip54 vodotěsné – stmívatelné led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě ip54. Paměťová funkce: dálkové ovládání může automaticky uložit poslední nastavení, aniž by bylo nutné jej pokaždé znovu nastavovat. Ochrana proti prachu a hmyzu: držák lampy je vyztužen obvodovými těsněními, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, což vám ušetří demontáž a čištění.

6 rgb barevných režimů pro vaši náladu. Současné osvětlení: rgb světlo a hlavní světlo stropního svítidla pmgud lze zapnout současně. Flexibilní jas světla: pomocí dálkového ovládání můžete stropní led světla stmívat na různé stupně a nastavit světla na teplou bílou, fialovou atd. Ervenou, které lze použít jako okolní světlo a okolní světlo, neutrální bílou a studenou bílou.
ZnačkaPmgud #ad
VýrobceDongguan Linjing Electrical Appliances Technology Co., Ltd. #ad
Výška13.43
Délka1.26
Hmotnost1.96
Šířka12.48
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

8. Nigecue

#ad

6 RGB světel, Nigecue 24 W LED stropní svítidlo ploché s dálkovým ovládáním, stmívatelná LED stropní lampa s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K – 6000 K, zrcadlový design se vzory,, IP54 vodotěsné

#ad
Nigecue #ad - Speciální noční světlo + režim časovače – jako noční světlo může minimální stmívání stropních svítidel pro ložnice dosáhnout 10 % při 3000 k teplé bílé barvě. 2. Otočte stropní svítidlo na montážní držák. Připojte dráty. Děti nebo starší lidé se v noci cítí bezpečněji díky klidnému, útulnému světelnému zdroji.

Vysoce kvalitní led uvnitř a životnost až 50 000 hodin. 3000 k – 6000 k stmívatelná stropní lampa barevná teplota a jas led stropní lampy nigecue 24 w jsou nastavitelné, rozsah barevné teploty: 3000 k-6000 kteplá bílá/neutrální bílá/studená bílá, rozsah jasu: 10 % – 100 %. Lampa může zachovat poslední nastavení, pokud lampu zapnete déle než 1 minutu a vypnete ji déle než 10 sekund.

Hlavní světlo a světlo na pozadí lze osvětlit samostatně nebo současně, které potřebujete pro splnění všech možností: rgb náladové osvětlení, stmívatelné světlo 3000 k – 6000 K, RGB podsvícení + stmívatelné světlo 3000 K – 6000 K, velmi perfektní pro vytvoření romantické nebo relaxační atmosféry.1. 3. UpozornĚnÍ: nastavení teploty barvy a jasu není kompatibilní se stmívačem/nástěnným spínačem. K dispozici jsou 4 režimy osvětlení, noční světlo.
ZnačkaNigecue #ad
VýrobceNigecue #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.87
Šířka11.81
Číslo díluBL-AIL-159
Modelka62429512-01

9. Aisutha

#ad

IP54 ultra tenké ložnice lampa pro obývací pokoj, stropní svítidlo, 24 W 2800 lm, LED stropní svítidlo, ploché stmívatelné s dálkovým ovládáním, 6500 K, 3000 K, kuchyň koupelnu, dětský pokoj, Aisutha LED stropní svítidlo

#ad
Aisutha #ad - Kromě toho je stínidlo stropního svítidla vyrobeno z matného akrylu, perfektně se hodí ke stropu, kvalitnější vzhled, rovnoměrný přenos světla a měkké světlo vám nabízí jasné světlo a lepší ochranu očí. Upozornění: pomocí nástěnného spínače můžete také měnit teplotu barvy 3000 K, 4000 K a 6500 K tři režimy.

Najděte zcela jednoduše tu nejpříjemnější světelnou atmosféru. Ultra tenký a ultra světlý 28mm štíhlý design, rozlučte se s tísňovým pocitem v prostoru a vytvořte si relaxační prostředí v bytě. Dlouhým stisknutím tlačítka dálkového ovládání, teplá bílá/neutrální bílá/studená bílá a jas 10 % – 100 %. Zcela nový vylepšený designtoto stropní svítidlo podporuje plynulé nastavování, můžete plynule nastavit teplotu barvy 3000 k-6500 k, prolomíte tradiční pevný režim přizpůsobení. Snadná instalacestropní svítidlo je vybaveno závěsnými lany a přezkami, lampu lze stabilně zavěsit na kryt lampy.

Spolehlivý a promyšlený servis ⭐ bez starostí**** pokud obdržíte vadné nebo poškozené LED stropní svítidlo, kontaktujte nás, uděláme vše pro to, abychom vám poskytli uspokojivé služby. Vodotěsný ochrana proti prachu a hmyzudržák lampy je zesílený těsněním po celém obvodu, chodba, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, garáž, dětský pokoj, což vám ušetří čištění. Led stropní svítidlo můžete instalovat na většinu míst, obývací pokoj, koupelna, jako je ložnice, kuchyň atd.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška1.1
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo díluSKCL 300/T
ModelkaSKCL 300/T

10. Comely

#ad

Moderne LED Kronleuchter 4500LM 6500K Kalt Weiß für Wohnzimmer, LED Deckenleuchte, Schlafzimmer und Flur 3 heads, 40W Blütenblatt Deckenlampe

#ad
Comely #ad - Hohe Lichtdurchlässigkeit. Led deckenleuchte größe: Ø50cm*h8cm, betriebsspannung: 220v-240v, Lichtstrom: 4500 Lumen, leistung: 40W, 6500K cool white, Farbe: weiß. Breites anwendungsspektrum: led deckenleuchte eignet sich für Schlafzimmer, Wohnzimmer, Flure, Küchen, Kinderzimmer, Büros usw.

Die beleuchtung ist sanft und komfortabel. Energiesparen: im vergleich zu halogenlampen und normalen Deckenleuchten sind unsere Deckenleuchten eingebettete Leuchten mit LED-Chips, die 90% Energie sparen und eine Lebensdauer von mehr als 50000 stunden haben. Ist eine perfekte dekorative Innenbeleuchtung, wird die Deckenlampe mit ihrer attraktiven Optik zu einer einzigartigen Dekoration im Raum.

Material: hochwertiger metalllampenkörper korrosionsbeständigkeit, Rostbeständigkeit und Acryl-Lampenschirm. Kreatives design: kreatives design der blütenblattlampe, neuartiges Design und einzigartiger Stil. Kein flackern, keine Blendung.
ZnačkaComely #ad
VýrobceComely #ad
Výška2.95
Délka19.69
Hmotnost5.51
Šířka19.69
Číslo dílu30903903
Modelka30903903