Top 10 Arc Lamp Floor – Podlahové a stojací lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ALongDeng

#ad

Flexibilní husí krk, kulatý podstavec, stmívatelné světlo na čtení, světlé stojací lampy do obývacího pokoje, ALongDeng LED stojací lampa, výškově nastavitelná černá lampa pro ložnici židle

#ad
ALongDeng #ad - Stojací lampa vytváří velmi málo tepla, což pomáhá šetřit účty za elektřinu. Energeticky úsporná a s dlouhou životností: led lampa s dlouhou životností spotřebuje pouze 14 w, nabízí jas 1800 lumenů a je dostatečně měkká, aby osvětlila váš prostor a chránila vaše oči.

Prostorově úsporná a stabilní základna: Čtvercová základna je dostatečně stabilní, aby se zabránilo tomu, aby ji děti nebo domácí zvířata srazila. Vhodné jako stojací lampa pro různé scénáře. Výškově nastavitelný design: snadná montáž, segmentovaná metoda instalace s odnímatelnými tyčemi, výšku tyče můžete přizpůsobit vašim potřebám. Flexibilní design krku: s nastavitelným husím krkem a flexibilní hlavou stojací lampy můžete hlavu lampy otočit nahoru, dolů nebo po stranách pro celou řadu úkolů a máte kontrolu nad směrováním světla tam, kde je potřebujete.

Etří místo a může být umístěn v úzkém rohu. Nastavitelné barvy a jas: stojací lampy kombinují 3 teploty barev s 10 stupni jasu, pracovna, ložnice, dětský pokoj, jako je obývací pokoj, aby se dosáhlo nejvhodnějšího osvětlení pro vaši aktivitu nebo prostředí, kancelář.
ZnačkaALongDeng #ad
VýrobceALongDeng #ad
Výška76.38
Délka8.11
Hmotnost3.51
Šířka8.11
Číslo díluDFL006
ModelkaDFL006

2. MediAcous

#ad

12 W, stmívatelná s nastavitelnou teplotou barvy 2700 K – 5700 K, 5 stupňů jasu, LED stojací lampa s dálkovým ovládáním, časovačem 1h a funkcí ukládání, MediAcous LED stojací lampa

#ad
MediAcous #ad - Stylová stojací lampa v designu husího krku se bez problémů hodí do každého stylu zařízení v obývacích pokojích, kancelářích, čímž můžete nasměrovat světlo tam, lázních a dalších. Asování, abyste své oči správně používali a včas si udělali pauzu. Montáž je velmi jednoduchá, jednoduše postupujte podle pokynů v příručce, nepotřebujete žádné další nástroje a instalace je bez problémů hotová za 5 minut.

Pokud vypnete proud přes nástěnnou zástrčku namísto dálkového ovládání nebo dotykového spínače, paměť & paměťová funkce Funkce časovače 1 h vám připomene, umožňuje paměťová funkce zapnutí světla pouze jedním tlačítkem, zatímco se zachová naposledy použitá nastavení. Nabízí 25 možných kombinací osvětlení a pomůže vám zcela snadno přizpůsobit zážitek z osvětlení. Stmívatelná stojací lampa má dostatečný jas, světlo je měkké a bez blikání a používání po delší dobu není únavné. Dálkové ovládání má 5 světelných scén, práci, zábavu a odpočinek. Dálkové ovládání a dotykové ovládání vedle aktualizovaného dotykového ovládání zajišťuje dálkové ovládání, pomocí kterých můžete nastavit své osobní světelné efekty jediným tlačítkem – perfektní pro čtení, že zůstanete ve své koupelně a pohovce ve vzdálenosti 15 metrů a můžete volně ovládat jas a teplotu barvy světla.

5 stupňů jasu a 5 barev stojací lampa mediacous má 5 stupňů jasu 20 % – 100 % a 5 barevných teplot 2700–5700 k. Lze jej použít také jako noční světlo. Bezpečnostní design a snadná montáž bezpečná a stabilní patice stojací lampy mediacous minimalizuje potenciální nebezpečí, že se domácí zvířata a děti převrhnou.
ZnačkaMediAcous #ad
VýrobceMediacous #ad
Výška16.93
Délka2.36
Hmotnost2.64
Šířka9.06
ModelkaME-FL01

3. LASTAR

#ad

550 lumenů s nastavitelnou teplotou barvy 3000 K-6500 K a 5 úrovní jasu, stojací lampa s dálkovým ovládáním a dotykovým ovládáním pro obývací, LASTAR LED stojací lampa, časovač 1H a paměťová funkce

#ad
LASTAR #ad - S funkcí nastavení času na 1 hodiny se vy i vaše dítě budete cítit bezpečně a snadno usínáte. Naše lampička na čtení používá kvalitní led pro vyzařování světla bez blikání a oslnění, které chrání vaše oči před nepohodlí a přetížením i po dlouhé práci nebo čtení. Nastavitelná 4 barevná teplota a 5 stupňů jasu tato stojací lampa se přizpůsobí vašemu zážitku výběrem jasu 5 % – 25 % – 50 % – 75 % – 100 %, celkem 5 nastavení jasu a plynulé barevné teploty 3000 K – 4000 K-5000 K – 6500 K, čímž vzniká 20 možných kombinací osvětlení.

Montáž je jednoduchá, postupujte podle dodaného diagramu; nejsou potřeba žádné další nástroje nebo díly. S měkkým a otočným husím krkem můžete světla ovládat tak, aby každý předmět perfektně osvětlil. Požadavky na osvětlení. Neváhejte nám poslat e-mail, pokud potřebujete pomoc. 12wattová led žárovka namísto halogenových žárovek s výkonem 100 W, velmi praktické a energeticky úsporné. Super jasná a energeticky úsporná stojací lampa lastar se zabudovanými 33 kusy studeného světla a 33 led diodami s teplým světlem, nemusíte vyměňovat žárovku, s 40 000 hodinami led žárovek s dlouhou životností, až 550 lumenů vystačí na čtení v obývacím pokoji nebo ložnici.

Vhodné pro čtení, 5/20 m dálkovým ovládáním baterie dálkového ovládání je součástí dodávky; Barvu a jas osvětlení můžete také zapnout/vypnout a upravit tak, aniž byste opustili pohovku a teplou postel v dosahu 65, kojení, práci, odpočinek.360° flexibilní husí krk a ochrana očí tato dotyková stojací lampa umožňuje volné nastavení úhlu osvětlení a pomáhá vám ovládat světlo ve všech směrech a všude tam, kde je potřebujete.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška13.78
Délka9.06
Hmotnost4.98
Šířka9.06
Číslo díluCM006R
ModelkaCM006R

4. daylight

#ad

Unolamp_Floor_White, Daylight Company UN1430

#ad
daylight #ad - Dotykový stmívač se 4 stupni jasu. Jas lampy: 1. 145 lux při 30 cm. 28 vysoce kvalitních světlých denních světel LED zajišťuje přesné sladění barev. Flexibilní rameno provodí světlo přesně tam, kde jej potřebujete. Délka kabelu: 1, 8 m.
Značkadaylight #ad
VýrobceThe Daylight Company #ad
Výška20.46
Délka3.26
Hmotnost7.05
Šířka8
Číslo díluUN1430
ModelkaUN1430

5. Govee

#ad

Govee RGBIC LED stojací lampa do obývacího pokoje, WiFi stojací lampa stmívatelná, hudební režimy, 58 scénických režimů, 16 milionů barev, DIY režim do, ovládání aplikací, Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Naše stojací lampa do obývacího pokoje současně ukazuje animované vícebarevné efekty, vánoční dekorace. 16 milionů barev: govee led stojací svítidlo má 16 milionů barev a 58 scénických režimů. Chytré ovládání: spravujte svou inteligentní stojací lampu stmívatelnou pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes Alexu, Google Assistant.

Dynamická rgbic barva: uvolněte svou kreativitu pomocí technologie govee rgbic a každý segment můžete barevně přizpůsobit přírodě, festivalům a emocím. Domácí aplikace govee si můžete užívat více dynamických scén jako veselé, romantické a DIY v různých barvách. Iroké použití: propůjčte svému herně, ložnici vzrušující diy osvětlení. Barva a jas se mění současně s hudbou nebo herním zvukem a umožní vám ponořit se do skutečného zážitku ze scény.

Synchronizace hudby: s moderní stojací lampou zvýšíte svůj film, party, dobu hraní nebo poslech. Můžete si vybrat svůj preferovaný režim, abyste se docílili skutečně fantastického světelného zážitku, který nejlépe vyhovuje vaší náladě, stojací lampa led. Díky jedinečnému tvaru můžete rohovou stojací lampu volně pohybovat ve svém domě a užívat si útulných světelných momentů, obývacímu pokoji, LED stojací lampa.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška8.35
Délka13.58
Šířka7.09
Číslo díluH6076312DE
ModelkaH6076312DE

6. Anten

#ad

Anten KAKA | LED stojací lampa stmívatelná | černá stojací lampa 20 W s flexibilní 7W lampou na čtení | moderní stropní svítidlo s dálkovým ovládáním 2000 lm se 4 teplotami barvy pro obývací pokoj,

#ad
Anten #ad - Tato krásná stojací lampa se velmi dobře hodí k dekoraci vašeho obývacího pokoje, kanceláře a ložnice. 20w stojací lampa se skládá ze dvou půlkruhových oblouků a lze ji otáčet o 350 stupňů ve svislém směru.

Stojací lampa si před vypnutím zapamatuje světelný vzor, takže nemusíte pokaždé upravovat teplotu a jas barev. 1 x led stojací lampa stmívatelná černá + dálkové ovládání + příručka český jazyk nelze zaručit. Toto stojací svítidlo používá vysoce účinné světelné perly a stejný jas odpovídá běžné 100W žárovce, takže lze ušetřit 80 % účtů za elektřinu, což je velmi šetrné k životnímu prostředí.

Vylepšená verze stojací lampy, ať už pomocí dálkového ovládání nebo dotykového tlačítka na sloupku světla, teplotu barvy si můžete nastavit 300000K-6000 K světla směrem nahoru a vzhůru světla mění světlo na čtení a nastavte jas 5 % -100%. 7w lampička na čtení se může volně otáčet, aby vyhovovala vašim požadavkům na čtení. Nastavitelná teplota barev a jas mohou vést k jiné atmosféře.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceAnten #ad
Výška68.9
Délka9.84
Hmotnost10.74
Šířka9.84
Číslo díluAFAD04
Modelka03BE

7. RL LIVE YOUR LIGHT

#ad

70 x 70 x 180 cm, kov nikl matný, stínidlo plast bílý, Stojací lampa Reality Leuchten Leavy R40463001

#ad
RL LIVE YOUR LIGHT #ad - Deštník má průměr 70 cm, celková výška činí 180 cm. Svítidlo exkluzivní osvětlovací prostředek. Vhodný světelný zdroj 3 x E14 max. Rovky nejsou součástí dodávky. 28 w. Stojací lampa leavy 3 žárovky kov chrom s plastovými listy v bílé barvě.
ZnačkaRL LIVE YOUR LIGHT #ad
VýrobceReality Leuchten #ad
Výška70.87
Délka27.56
Hmotnost15.82
Šířka27.56
Číslo díluR40463001 Leavy
ModelkaR40463001 Leavy

8. EGLO

#ad

Vč. nášlapného spínače, objímka GU10, tyčová lampa z kovu v černé a zlaté barvě, rohová stojací lampa, EGLO Stojací lampa Barbotto

#ad
EGLO #ad - Zká konstrukce tohoto svítidla přesvědčí v každém prostoru. 1x gu10, průměr podstavce lampy: 18, průměr stínidla lampy: 6 cm, 5 wattů a 400 lumenů; rozměry: výška: 137 cm, 5 cm.

Například vintage, moderní, retro nebo s industriálním stylem. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt se světelným zdrojem energetické účinnosti F; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Kombinace barev černé a zlaté barvy je naprosto trendy a lze ji mnohostranně kombinovat s jinými styly. Od obývacího pokoje přes jídelnu, chodbu, kuchyň nebo také do dětského pokoje. Led světelný zdroj je součástí dodávky. Sloupcová stojací lampa disponuje stupacím spínačem na kabelu pro pohodlné zapínání a vypínání. Tato lampa se ideálně hodí do vašeho prostředí.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška53.94
Délka53.94
Hmotnost6.79
Šířka2.36
Číslo dílu97584
Modelka97584
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Monzana

#ad

Monzana Oblouková lampa mramor 190-210 cm nastavitelná výška nožní spínač otočný E27 ušlechtilá ocel 40 W obývací pokoj ložnice stojací lampa bílá

#ad
Monzana #ad - Těžká mramorová noha – bezpečné stání zajišťuje 6 kg těžká noha lampy z ušlechtilého mramoru. Pořiďte si doma absolutní poutač, v ložnici jako lampa na noční stolek, ať už v obývacím pokoji vedle pohovky, v kanceláři jako lampa na psací stůl nebo jako dekorační lampa.

Neoslňující světlo – 30 cm kulaté stínidlo, z plastu se skleněným vzhledem, poskytuje příjemně tlumené a neoslňující světlo. 1 plamenný s objímkou e27 – oblouková stojací lampa má běžnou objímku e27 max. 40 w. Výškově nastavitelná a sklopná – oblouková stojací lampa je výškově nastavitelná mezi 190 a 210 cm a otočná o 360 stupňů. Rozsviťte svůj domov. Tak můžete stojací lampu perfektně přizpůsobit vašim potřebám.

Navíc je stínidlo otočné o 90 stupňů. Designové obloukové světlo – s obloukovou lampou monzana rozzáří každý prostor. To obratem ruky zajistí nádhernou světelnou atmosféru ve vašem domě, bez ohledu na to, v jaké místnosti. Stojací lampa se ovládá zcela pohodlně nožním spínačem na napájecím kabelu. Mramor se vyznačuje individuálním žilkováním a snadno se čistí.
ZnačkaMonzana #ad
VýrobceMonzana #ad
Výška82.68
Délka11.81
Hmotnost20.39
Šířka11.81
Číslo dílu105413

10. Lithomy

#ad

Lithomy Oblouková stojací lampa, vhodná do ložnice, na, LED lampa na čtení se stínítkem lněného lampy a nožním spínačem, 12 W se 3 teplotami barev, kulatá stmívatelná LED lampa do obývacího pokoje

#ad
Lithomy #ad - Otočné stínidlo ze lněného plátna led lampa do ložnice má jednoduchý design a je vybavena stínítkem ze lněného nastavitelného úhlu. Tato lampička na čtení do obývacího pokoje má stabilní kulaté stínidlo, která zabraňuje tomu, perfektní pro retro průmyslovou dekoraci. Snadná montáž a použití naše stojací lampy do obývacího pokoje se snadno montují, abyste měli volné ruce.

Osvětlete svůj domov elegantní stojací lampa vyzařuje jemné světlo a vytváří teplou a příjemnou atmosféru pro váš domov. Pokud máte dotazy, jedna osoba je může sestavit za 5 minut bez nářadí. Není snadné jej protřepat nebo překlopit; má namáhanou kovovou základnu, aby děti nebo domácí zvířata převrhly nebo spadly. Oblouková lampa má nožní spínač pro rychlé a snadné zapínání a vypínání a je tak vynikající volbou pro těhotné ženy a starší osoby.

Stabilní a robustní podstavec podstavec stojací lampy do obývacího pokoje spolehlivě udrží rovnováhu. 3 nastavitelné teploty barev stojací lampa lithomy led je vybavena žárovkou 12w e27 s barevnou teplotou 3000 k/4500 k/6000 k. Minimalistický design se hodí k celé řadě stylů zařízení a dělá z něj všestranný dekorativní doplněk do každé místnosti, pracovna, čítárna, jako je obývací pokoj, ložnice, obývací pokoj nebo kancelář. Pomocí nožního spínače můžete stojací lampu rychle zapnout a vypnout a měnit teplotu barvy, kontaktujte nás prosím.
ZnačkaLithomy #ad
VýrobceLithomy #ad
Výška16.93
Délka3.15
Hmotnost4.63
Šířka13.39